Instagram
AKTUALNOŚCI
Gurrumul - już jesienią nowa płyta i koncert wybitnie uzdolnionego Aborygena
28 lipca 2011
Już 19 września polscy wielbiciele talentu obdarzonego niezwykłym głosem Gurrumula, będą mieli szansę poznania nowej płyty artysty. Płyta zatytułowana jest "Rrakala" - tak plemię Gumatj, z którego pochodzi Gurrumul, nazywa samych siebie w ich lokalnym narzeczu.
czytaj więcej »
Jerzy Rybiński w najbliższy piątek opuści szpital, lecz wciąż nie widzi na jedno oko
27 lipca 2011
Piosenkarz i kompozytor Jerzy Rybiński w najbliższy piątek, tj. 29.07.2011 roku opuści szpital. Czuje się już znacznie lepiej, jednak nadal nie widzi na jedno oko i wciąż nie wiadomo czy uda mu się odzyskać wzrok. Mamy jednak nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia i gdy podczas koncertu stanie na scenie, będzie mógł zobaczyć swoich licznych fanów.
czytaj więcej »
Znany piosenkarz i kompozytor, Jerzy Rybiński dotkliwie pobity przez włamywaczy
21 lipca 2011
Mieszkający w Łodzi artysta wrócił późnym wieczorem, w niedziele 17 lipca do domu po koncercie. Okazało się, że tego dnia grupa bandytów postanowiła okraść jego dom. Najwyraźniej sprawcy nie spodziewali się wcześniejszego powrotu gospodarza i zaskoczeni dotkliwie go pobili i okradli. Jerzy przebywa obecnie w jednym z łódzkich szpitali. Włamanie do domu i pobicie przez dwóch młodych osiłków zawsze jest traumatycznym przeżyciem, Jerzy Rybiński miał na dodatek wyjątkowego pecha. Kopany przez sprawców w głowę ma przede wszystkim uszkodzone oczy. W wyniku urazu grozi mu utrata wzroku!
czytaj więcej »
Jakub Żak w BalconyTV
8 lipca 2011
Z okazji wydania nowej płyty "Dezyderata" (KUP) oraz supportowania polskich koncertów Katie Melua w maju 2011 roku, Jakub Żak udzielił wielu wywiadów. Pojawiał się w różnych miejscach, aby zaprezentować swoją twórczość. Nie mogło go również zabraknąć na poznańskim balkonie, gdzie zagrał specjalnie dla BalconyTV na instrumencie elektroakustycznym o wdzięcznej nazwie theremin. Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego niecodziennego występu (ZOBACZ).
czytaj więcej »
Nowy singiel Jerzego Rybińskiego - "Złote plaże"
1 lipca 2011
Kto z nas nie kocha lata, słońca i plaży? Po miesiącach oczekiwania nadeszło i aż chce się z tej radości zaśpiewać. Jak się okazuje nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ umożliwia to nowa piosenka Jerzego Rybińskiego - "Złote plaże".
czytaj więcej »
Zespół HALF LIGHT nominowany w kategoriach: "Płyta Roku" i "Zespół Roku"
27 czerwca 2011
Miło nam zakomunikować, że zespół Half Light został nominowany w konkursie "Toruńskie Gwiazdy 2011" w dwóch kategoriach: "Płyta Roku" i "Zespół Roku". W imieniu naszym oraz zespołu zachęcamy do oddawania głosów. Na płytę roku można zagłosować pod numerem 72466 wysyłając sms'a o treści: ALBUM+2, natomiast na zespół roku można zagłosować pod numerem 72466 wysyłając sms'a o treści: GRUPA+4. Koszt jednego sms'a wynosi 2 zł + VAT.
czytaj więcej »
"Twoje plany" - nowy singiel oraz teledysk Jakuba Żaka
20 czerwca 2011
"Twoje plany" to drugi singiel z najnowszej płyty Jakuba Żaka "Dezyderata" (KUP). Animowany teledysk do tego utworu, autorstwa Agaty Gorządek, powstał pod okiem słynnego rysownika Mariusza Wilczyńskiego (ZOBACZ).
czytaj więcej »
Nowy singiel oraz premiera płyty TD LIND'A
13 czerwca 2011
Już dziś we wszystkich sklepach w naszym kraju będzie miała miejsce premiera płyty TD LIND'a - "The Outskirt Of Prosper". Krążek można zamówić również na naszej stronie (TUTAJ). Natomiast najnowszy singiel "Coming Home" już teraz można wysłuchać na naszej stronie.
czytaj więcej »
Pomagamy!
9 czerwca 2011
Dzięki życzliwości i hojności Pani Małgorzaty J. Maliszewskiej oraz firmy MJM Music PL, młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach, mogła uczestniczyć 25 maja 2011 roku w Poznaniu w koncercie Katie Melua. Było to dla nich wielkim przeżyciem, a oprócz tego źródłem niezapomnianych emocji, gdyż dodatkowo mogli spotkać się oraz zamienić parę słów z samą artystką. Poniżej prezentujemy nadesłane podziękowania.
czytaj więcej »
Gurrumul na jedynym koncercie w Polsce
7 czerwca 2011
Gurrumul - niewidomy od urodzenia, ciężko chory artysta niezwykle rzadko opuszcza Australię. Jednak jesienią tego roku postanowił wyruszyć w trasę koncertową, podczas której zawita również do Polski. Zagra 4 października 2011 roku w Sali Kongresowej w Warszawie. Bilety w cenie od 130 do 250 PLN dostępne są na stronie www.eventim.pl. Na koncertach można będzie usłyszeć utwory z jego debiutanckiej płyty "Gurrumul", w tym największe przeboje: "Wiyathul", "Wukun", "Bapa" oraz zupełnie nowe kompozycje, zapowiadające kolejny album artysty.
czytaj więcej »
nowości płytowe
video
Z naszej galerii

LION SHEPHERD

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com