Instagram
AKTUALNOŚCI
"Chodź ze mną" - nowy singiel Power Of Trinity
10 października 2011
"Chodź ze mną", to tytuł pierwszego singla łódzkiego zespołu Power Of Trinity z ich drugiego krążka "Loccomotiv", który ukaże się 31 października 2011 roku (ZAMÓW PŁYTĘ W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ - TUTAJ). Znajdzie się na nim 12 energetycznych utworów, łączących ostre brzmienia gitar, dub, alternatywne melodie oraz niebanalne teksty
czytaj więcej »
"Xanadu" - nowy singiel Sarah Blasko
7 października 2011
W zeszłym roku w wielu krajach europejskich, w tym także w Polsce, ukazała się płyta "As Day Follows Night" Sarah Blasko. Był to europejski debiut tej bardzo dobrze znanej i cenionej w rodzinnej Australii wokalistki i autorki piosenek. Płyta zebrała wiele bardzo pozytywnych recenzji i zyskała wielu nabywców, wiec artystka postanowiła przyjechać jesienią tego roku do Europy aby zagrać kilkanaście koncertów. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Sarah wystąpiła z recitalem na antenie radiowej Trójki. Tegorocznej trasie towarzyszy wydanie w Europie 5-cio nagraniowej EPki "Cinema Songs", która w Australii ukazała się w 2009 roku.
czytaj więcej »
"My" - nowy singiel Jerzego Rybińskiego
5 października 2011
Nastrojowa, pięknie zaaranżowana, wykonana i nagrana piosenka "My", jest kolejną propozycją z nowej płyty JERZEGO RYBIŃSKIEGO - "Piąta strona świata". Album powstawał od ponad roku i jego ukończenie stanęło pod znakiem zapytania po napadzie, obrabowaniu i brutalnym pobiciu artysty 17 lipca 2011 w jego własnym, łódzkim mieszkaniu. Sprawców szybko złapano i równie szybko wypuszczono za kaucją, mimo iż nigdzie nie pracują, nie mają oficjalnych dochodów i policja w mediach potwierdzała, że są związani z grupą przestępczą. JERZY RYBIŃSKI po kilkutygodniowym leczeniu w szpitalu, powrócił do studia i mimo przeżyć oraz całkowitej i trwałej utraty widzenia na jedno oko, ukończył prace nad nowym wydawnictwem.
czytaj więcej »
GURRUMUL - wielki sukces na tegorocznym rozdaniu Deadly Awards 2011
29 września 2011
27 września, w Sydney Opera, odbyło się rozdanie jednych z najważniejszych nagród australijskiego rynku muzycznego - Deadly Awards 2011.

Jednym z triumfatorów tegorocznej gali był artysta, pochodzący z wyspy Elcho, Geoffrey Gurrumul Yunupingu. Umocniło to wysoką pozycję Gurrumula, jako jednego z najpłodniejszych i najciekawszych artystów w Australii.

Już po raz trzeci z rzędu ten wyjątkowo utalentowany piosenkarz i kompozytor z wioski Galiwin'ku, otrzymał nagrodę dla Najlepszego Wokalisty Roku. Nagrodzono go również w kategorii Najlepszy Album Roku za płytę "Rrakala".
czytaj więcej »
Koncert Gurrumula przeniesiony do Palladium
28 września 2011
MJM Music PL z przykrością zawiadamia, że z przyczyn technicznych, koncert Gurrumula zostaje przeniesiony do Palladium przy ulicy Złotej w Warszawie. Zakupione bilety zachowują swoja ważność. Organizator przygotował specjalny prezent od artysty dla tych widzów, którzy kupili bilety do Sali Kongresowej - zostanie on wręczony przy wejściu do klubu, za okazaniem biletu. Data koncertu nie ulega zmianie. Za niedogodność serdecznie przepraszamy!

Przypominamy - koncert Gurrumul 4 października, godz. 20.30, sala Palladium, Warszawa ul. Złota 9. Bilety dostępne na stronie www.eventim.pl oraz kasie Palladium.
czytaj więcej »
"Rrakala" - premiera płyty australijskiego artysty Gurrumula
16 września 2011
Już w najbliższy poniedziałek, tj. 19 września 2011 roku, premiera długo oczekiwanej płyty australijskiego artysty Gurrumula. Płyta zatytułowana jest "Rrakala" - tak plemię Gumatj, z którego pochodzi Gurrumul, nazywa samych siebie w ich lokalnym narzeczu.
czytaj więcej »
Caro Emerald - jedyny koncert w Polsce już 28 listopada!
13 września 2011
Caro Emerald - jej debiutancka płyta "Deleted Scenes From The Cutting Room" stała się multiplatynowa w większości krajów europejskich, w tym również w Polsce. Przez wiele tygodni album nie schodził z list przebojów. Szczyty list przebojów okupował również największy hit Caro - "A Night Like This".
czytaj więcej »
"Secret Symphony" - nowy album Katie Melua 5 marca 2012 roku.
8 września 2011
Swój piąty album Katie Melua nagrała z Secret Symphony Orchestra. Katie zawsze lubi zaskakiwać, o krok wyprzedzać oczekiwania jej fanów. "Secret Symphony" to idealny zestaw utworów, napisanych przez najwybitniejszych autorów. Po raz pierwszy na płycie Katie Melua, poza utworami samej Katie i Mike'a Batta, pojawią się kompozycje innych twórców.
czytaj więcej »
Premiera "Nowych orientacji" zespołu Half Light w hołdzie Republice
23 sierpnia 2011
W 2011 roku mija nie tylko 30 lat od powstania Republiki, ale również 10 lat od śmierci jej lidera - Grzegorza Ciechowskiego. W związku z tym toruński zespół Half Light postanowił przypomnieć pierwsza płytę Republiki - "Nowe sytuacje", ponownie nagrywając umieszczone tam kompozycje. Nasze instrumentarium pozwala zaprezentować te utwory w zupełnie innych, elektronicznych wersjach. Choć linie wokalne pozostaną w stylu republikańskim, to jednak fani Republiki mogą być mocno zaskoczeni całością - opowiadają członkowie Half Light. Zwiastunem nadchodzącej płyty jest teledysk nagrany do pierwszego singla "Halucynacje" (ZOBACZ).
czytaj więcej »
Zatrzymani sprawcy pobicia piosenkarza Jerzego Rybińskiego
29 lipca 2011
Łódzka policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie znanego piosenkarza i kompozytora, Jerzego Rybińskiego. Prokura podjęła decyzję o zatrzymaniu obu sprawców. Grozi im kara do 12 lat więzienia.
czytaj więcej »
nowości płytowe
video
Z naszej galerii

SARAH BLASKO

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com