Instagram
AKTUALNOŚCI
Kolędy w wykonaniu Małgorzaty Walewskiej
29 listopada 2011
Jedna z najpopularniejszych polskich śpiewaczek operowych - Małgorzata Walewska, postanowiła nagrać kilka znanych kolęd. Nawał zajęć powodował, że od jakiegoś czasu co roku utrwalała po kilka z nich. W ten sposób, w tym roku zebrało się ich 10, czyli w sam raz na płytę. Zaskakują nie tylko perfekcyjnym wykonaniem, ale ciekawym współczesnym, często elektronicznym aranżem, który co najważniejsze nie przeszkadza, a wręcz podkreśla ich niecodzienny nastrój. Album zawiera m.in. takie kolędy jak: "Jezus malusieńki" , "Gdy śliczna Panna", "Cicha noc", "Lulajże Jezuniu", "Bóg się rodzi".
czytaj więcej »
Gurrumul na rozdaniu ARIA Awards
28 listopada 2011
Już nie po raz pierwszy Gurrumul wystąpił na rozdaniu najważniejszych nagród australijskiego rynku muzycznego ARIA. W 2008 roku jego debiutancka płyta zatytułowana "Gurrumul" oraz sam artysta zostali wręcz obsypani nagrodami. Na wczorajszym rozdaniu nagród ARIA 2011, wydana także i w Polsce w tym roku jego druga płyta "Rrakala", zdobyła nagrodę dla Najlepszego Albumu Światowego.
czytaj więcej »
GURRUMUL zagrał dla Prezydenta Obamy
21 listopada 2011
Czwartek 17 Listopada 2011: Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama rozpoczął swój dzień wizytą w australijskim Parlamencie w Canberze. W tym samym czasie Gurrumul był jeszcze na odległej wyspie Elcho, w swoim rodzinnym Arnhem. Jednak obydwaj przygotowują się do lotu do Darwin, do siedziby RAAFu. Obama chce odwiedzić amerykańskich żołnierzy, Gurrumul – ma dla nich zaśpiewać i spotkać się z prezydentem.
czytaj więcej »
Power Of Trinity wystąpi przed Skindred
16 listopada 2011
Po niezwykle gorącym przyjęciu na tegorocznym Przystanku Woodstock zespół Skindred wraca do Polski w ramach trasy "Union Black". 27 listopada wystąpi w warszawskim klubie Stodoła, a dzień później na koncercie w poznańskim klubie Blue Note.

27 listopada w roli supportu wystąpi zespół Power Of Trinity, który będzie promował swój najnowszy album "Loccomotiv". Pierwszego singla z płyty można posłuchać TUTAJ.
czytaj więcej »
Sarah Blasko prezentuje "Cinema Songs"
14 listopada 2011
Sarah Blasko - niezwykle utalentowana australijska piosenkarka, miała już szansę zaprezentować się polskiej publiczności. Jesienią ubiegłego roku zadebiutowała w Europie albumem - "As Day Follows Night". Płyta to elegancki i inteligentny zbiór piosenek, rozdzierających serce i dających nadzieję. Można tu znaleźć elementy folku i jazzu, z rzadko spotykanym instrumentarium, usłyszeć inspiracje twórczością Henry’ego Mancini, Ennio Morricone czy Talking Heads, osobliwą perkusję, odważne aranżacje no i przede wszystkim zadziwiająco urzekający wokal, kameralny, nieziemski
czytaj więcej »
Caro Emerald - warszawski koncert odwołany !!!
9 listopada 2011
MJM Music PL z przykrością zawiadamia, że z przyczyn od siebie niezależnych, zmuszone jest odwołać koncert Caro Emerald w dniu 28 listopada na warszawskim Torwarze. W liście przysłanym do MJM Music PL management artystki pisze tak: "Z powodu problemów z terminami jesteśmy z żalem zmuszeni odwołać koncert Warszawski. Caro wie że, jest to rozczarowanie dla jej fanów, ale jest przekonana, że zagra w Polsce przy najbliższej okazji". Pieniądze za bilety zostaną zwrócone w miejscu, w którym dokonano zakupu.
czytaj więcej »
"Piąta strona świata" - wielki powrót Jerzego Rybińskiego
31 października 2011
31 października 2011 roku trafiła do sklepów długo oczekiwana płyta Jerzego Rybińskiego pt. "Piąta strona świata" (zamów na naszej stronie TUTAJ lub portalu Muzodajnia.pl TUTAJ).

Do tej pory słuchacze mieli szansę posłuchania 4 utworów, które w ostatnim roku trafiły do stacji radiowych: "Dla Ciebie", "Białe Święta", "Łączą nas wspomnienia" i "Złote Plaże".
czytaj więcej »
"Loccomotiv" - posłuchaj nowej płyty Power Of Trinity przed premierą
21 października 2011
31 października 2011 roku będzie miała miejsce oficjalna premiera nowej płyty łódzkiego zespołu Power Of Trinity - "Loccomotiv". Jednak już dziś można jej posłuchać przedpremierowo tylko i wyłącznie na portalu Muzzo.pl.
czytaj więcej »
Premiera wyjątkowej składanki "...to też CIECHOWSKI"
18 października 2011
W grudniu tego roku minie 10 lat od śmierci GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO. Chociaż w przypadku tego artysty trudno powiedzieć, że zaczyna być zapominany, to jednak nie zaszkodzi chociażby z racji rocznicy, powtórzyć lub przypomnieć jak najwięcej jego dokonań. Taką próbą jest płyta "…to też CIECHOWSKI", która przypomina bądź uświadamia, że GRZEGORZ to nie tylko Republika, Obywatel G.C. czy Grzegorz z Ciechowa. To także wszechstronnie utalentowany artysta, którego umiejętności pozwoliły zaistnieć, rozpocząć karierę, bądź pomóc wielu wykonawcom.
czytaj więcej »
6 nominacji do nagród ARIA
17 października 2011
Gurrumul, za swoją pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu "Gurrumul", dostał nagrodę ARIA w kategorii "Najlepszy Światowy Album". W tym roku australijski rynek muzyczny po raz kolejny docenił jego twórczość i za najnowszą płytę "Rrakala". Gurrumul otrzymał 6 nominacji do tegorocznych nagród ARIA w kategoriach: "Album Roku", "Najlepszy Piosenkarz", "Najlepsze Wydawnictwo Niezależne", "Najlepszy Światowy Album", "Najlepsza Okładka" i "Najlepszy Teledysk".
czytaj więcej »
nowości płytowe
video
Z naszej galerii

DWAA

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com