Instagram
AKTUALNOŚCI
Katie Melua - złota płyta oraz 1 miejsce na OLiS
19 marca 2012
Niezmiernie miło nam zakomunikować, że nowa płyta Katie Melua - "Secret Symphony" osiągnęła status złotej płyty, a krążek znajduje się na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w kraju, czyli Oficjalnej Liście Sprzedaży (OLiS).
czytaj więcej »
20 lat temu cała Polska oszalała na punkcie Wilków
7 marca 2012
Debiutancka płyta zespołu Wilki, zatytułowana po prostu "Wilki" ukazała się nakładem MJM Music PL w maju 1992 roku. Tak naprawdę "wilkowe szaleństwo" zaczęło się trzy miesiące później, w wakacje, po wydaniu trzeciego singla z piosenką "Son Of The Blue Sky". Żaden inny utwór nie był wówczas tak często emitowany w radiu i telewizji, a teledysk do tej piosenki, zrealizowany przez Kubę Wojewódzkiego, pojawiał się również w brytyjskiej MTV. Wytwórcy kaset (głównie pirackich) nie wyrabiali się z produkowaniem kolejnych egzemplarzy. Oficjalnie płyta sprzedała się w prawie półmilionowym nakładzie, a ile wydano w "drugim obiegu" nie dowiemy się już chyba nigdy.
czytaj więcej »
Polska trasa koncertowa Katie Melua
14 lutego 2012
Na kilka dni przed premierą nowej płyty, artystka ogłosiła terminy nowej trasy koncertowej. W Polsce Katie Melua zagra trzy koncerty w listopadzie.

Terminy polskich koncertów Katie Melua:
12 listopada - "Sala Kongresowa" – Warszawa
13 listopada - "Dom Muzyki i Tańca" – Zabrze
14 listopada - "Arena" – Poznań
czytaj więcej »
Rozpędzona lokomotywa Power Of Trinity na trasie
13 lutego 2012
Łódzki zespół Power of Trinity, którego singiel "Chodź ze mną" jak burza podbija playlisty kolejnych stacji radiowych min: Eski Rock, Antyradia i Trójki, rusza w pierwszą cześć trasy promującą znakomicie przyjęty album "Loccomotiv". Elektryzujący, charakterystyczny głos Kuby Koźby, bujające rytmy i potężna dawka surowej rockowej energii okraszona subtelną elektroniką, to polski new rock w najlepszym stylu. Ich wysoką formę koncertową potwierdziły ostatnie znakomite wspólne występy z brytyjskim Skindred i bośniacką Dubiozą Kollectiv.
czytaj więcej »
Przedpremiera płyty "Sarita" oraz trasa Carrion
1 lutego 2012
Oficjalna premiera trzeciej płyty Carrion pt. "Sarita" będzie miała miejsce 13 lutego, ale już dziś można zakupić ją przedpremierowo na portalu Muzodajnia.pl.
czytaj więcej »
"Klub M" - nowy singiel Carrion
27 stycznia 2012
Do rozgłośni radiowych trafił nowy singiel zespołu Carrion zatytułowany "Klub M". Zapowiada on płytę "Sarita", która pojawi się 13 lutego 2012 roku (zamów płytę w przedsprzedaży TUTAJ). Już teraz można go posłuchać TUTAJ oraz ściągnąć legalnie z portalu Muzodajnia.pl.
czytaj więcej »
Katie Melua zaręczona
23 stycznia 2012
Dramatico i MJM Music PL mają zaszczyt i przyjemność poinformować, ze Katie Melua zaręczyła się z Jamesem Toselandem.
czytaj więcej »
Zobacz teledysk Power Of Trinity do utworu "Chodź ze mną"
13 stycznia 2012
Przedstawiamy długo oczekiwany teledysk do rewelacyjnie przyjętego utworu "Chodź ze mną" zespołu Power Of Trinity (ZOBACZ). Singiel pochodzi z płyty "Loccomotiv", która miała swoją premierę 31 października 2011 roku.
czytaj więcej »
Koncert Carrion na aukcji specjalnej WOŚP
31 grudnia 2011
Zespół Carrion już po raz czwarty postanowił wesprzeć fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Na aukcji można wylicytować ich koncert akustyczny lub elektryczny.
czytaj więcej »
Carrion kończy trzecią płytę - ujawniamy jej tytuł i okładkę
14 grudnia 2011
"Sarita" - to tytuł trzeciej, nagrywanej właśnie płyty radomskiego zespołu Carrion. Znajdzie się na niej 13 utworów osadzonych w rockowo/elektronicznych klimatach. Praca wre, a temperatura jest już bliska wrzenia.
czytaj więcej »
nowości płytowe
video
Z naszej galerii

PIOTR KRAKOWSKI

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com