Instagram
« wstecz"Chodź ze mną" - nowy singiel Power Of Trinity
10 października 2011
"Chodź ze mną", to tytuł pierwszego singla łódzkiego zespołu Power Of Trinity z ich drugiego krążka "Loccomotiv", który ukaże się 31 października 2011 roku (ZAMÓW PŁYTĘ W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ - TUTAJ). Znajdzie się na nim 12 energetycznych utworów, łączących ostre brzmienia gitar, dub, alternatywne melodie oraz niebanalne teksty.

Płyta jest zbiorem obserwacji i odczuć - czasem tematy są błahe, a czasem śmiertelnie poważne. Każda piosenka to wagonik, oddzielny przedział pociągu, którym jedziemy i osobna historia. Zmieniamy przedziały i wagoniki, a tam w każdym ktoś opowiada inną historię - przedstawia nową płytę Jakub Koźba, wokalista i autor tekstów.

Album będzie mocno rockowy, ale nie pozbawiony elementów dubstepu i eksperymentalnego reggae, za które odpowiedzialny jest trójmiejski producent dubstepu - Faz, znany ze współpracy m.in. z Dreadsquadem.

W przerwach między nagrywaniem nowego materiału, a koncertami, muzycy nie próżnowali. Kuba Koźba udzielał się jako wokalista projektu Zbigniewa Hołdysa - "Kosmos", a basista Krzysiek Grudziński występował z legendarną, punkową Moskwą.

Power Of Trinity - to łódzka grupa, której znakiem rozpoznawczym jest mieszanie pozytywnych brzmień reggae z mocniejszym rockowym uderzeniem. Ich debiutancki album "11", ukazał się w 2007. Bajecznie rytmiczna, charyzmatyczna, z lekką dewiacją w stronę reggae, o cudownych melodiach muzyka, bardzo szybko zyskała popularność. Zespół pojawił się na wielu festiwalach, m.in. Union of Rock Węgorzewo, Camerimage, Ostróda Reggae Festiwal, Hunter Fest, Beer Fest Belgrad czy Eska Rock Tour.

Power Of Trinity - Chodź ze mną by MJM Music PL
nowości płytowe
video
Z naszej galerii

BARTEK GRZANEK

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com