Instagram
« wstecz"Loccomotiv" - posłuchaj nowej płyty Power Of Trinity przed premierą
21 października 2011
31 października 2011 roku będzie miała miejsce oficjalna premiera nowej płyty łódzkiego zespołu Power Of Trinity - "Loccomotiv". Jednak już dziś można jej posłuchać przedpremierowo tylko i wyłącznie na portalu Muzzo.pl.

UWAGA! Zamów płytę już teraz w promocyjnej cenie 23 zł (TUTAJ).

Na nowej płycie znajdzie się 12 energetycznych utworów, łączących ostre brzmienia gitar, dub, alternatywne melodie oraz niebanalne teksty. Płyta jest zbiorem obserwacji i odczuć, czasem tematy są błahe, a czasem śmiertelnie poważne. Każda piosenka to wagonik, oddzielny przedział pociągu, którym jedziemy i osobna historia. Zmieniamy przedziały i wagoniki, a tam w każdym ktoś opowiada inną historię - przedstawia nową płytę Jakub Koźba, wokalista i autor tekstów.

Album będzie mocno rockowy, ale nie pozbawiony elementów dubstepu i eksperymentalnego reggae, za które odpowiedzialny jest trójmiejski producent dubstepu – Faz, znany ze współpracy m.in. z Dreadsquadem.

Premiera pierwszego singla "Chodź ze mną" miała miejsce 10 października i znalazła się na wielu playlistach w kraju. Do utworu powstaje teledysk, którego efekty będzie można zobaczyć w połowie listopada.

W przerwach między nagrywaniem nowego materiału, a koncertami, muzycy nie próżnowali. Kuba Koźba udzielał się jako wokalista projektu Zbigniewa Hołdysa - "Kosmos", a basista Krzysiek Grudziński występował z legendarną, punkową Moskwą.

Power Of Trinity - Chodz ze mna by MJM Music PL
nowości płytowe
video
Z naszej galerii

SARAH BLASKO

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com