Instagram
« wsteczCarrion kończy trzecią płytę - ujawniamy jej tytuł i okładkę
14 grudnia 2011
"Sarita" - to tytuł trzeciej, nagrywanej właśnie płyty radomskiego zespołu Carrion. Znajdzie się na niej 13 utworów osadzonych w rockowo/elektronicznych klimatach. Praca wre, a temperatura jest już bliska wrzenia.

Nie możemy się doczekać efektu finalnego i koncertów z nowym materiałem. Tak dobrze jak teraz, jeszcze nam się nigdy nie pracowało - dużo frajdy i zero ciśnienia. Jeśli ktoś słuchając tych piosenek będzie miał choćby 1/3 takiej przyjemności jaką my mamy podczas jej nagrywania - to jesteśmy w domu! - tak o pracy nad nowym materiałem opowiada Grzesiek "Kulavik" Kowalczyk, wokalista Carrion. Zapytany o to skąd wzięła się tajemnicza nazwa, tłumaczy: Sarita to imię 13 letniej dziewczynki, która mieszkała w Indiach. Mówię w czasie przeszłym, bo niestety nie ma jej już z nami. Sarita to symbol tego jak okrutni mogą być ludzie w pogoni za kasą... Sarita z racji swojego skrajnego ubóstwa nie miała szans na normalną opiekę w momencie gdy była jej najbardziej potrzebna. Zmarła na skutek testowania na niej eksperymentalnych leków - tak jak tysiące innych ludzi w Indiach, gdzie wielkie koncerny zrobiły sobie "pole badań". Sarita to samotny krzyk sprzeciwu w oceanie pełnym bezdusznych i bezsumiennych "rekinów".

Premiera płyty przewidziana jest na luty 2012 roku. Promowała ją będzie trasa "Sarita Tour 2012", obejmująca ponad 20 miast w Polsce i Anglii. To co się dzieje podczas produkcji materiału można śledzić na bieżąco na profilach www.facebook.com/carrionpl, www.twitter.com/carrionpl oraz obejrzeć na kanale www.youtube.com/carrionTV. Bądźcie czujni! Sarita nadchodzi!


nowości płytowe
video
Z naszej galerii

MILCZENIE OWIEC

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com