Instagram
AKTUALNOŚCI
Spektakl "EDUKACJA RITY" w Warszawie 25, 26 i 27 lutego
9 stycznia 2017
MJM Music PL oraz Scena Spektrum serdecznie zapraszają na spektakl "Edukacja Rity" W. Russella, który w dniach 25, 26, 27 lutego pojawi się gościnnie na deskach Teatru Ateneum. W roli głównej - Piotr Fronczewski i Katarzyna Ucherska. Reżyserem sztuki jest Andrzej Strzelecki.
czytaj więcej »
"Śniegu garść" - nowy teledysk NEW MESSAGE
5 grudnia 2016
Do internetu trafił teledysk zespołu New Message do utworu "Śniegu garść" (ZOBACZ), który został nagrany specjalnie na składankę świąteczną "Magiczny czas" (ZAMÓW).
czytaj więcej »
"Niewiele" - nowy teledysk zespołu MILCZENIE OWIEC
15 listopada 2016
Płyta Milczenia Owiec pt. "Niepokoje" ukazała się 26 lutego 2016 roku. Utworami promującymi to wydawnictwo były dotychczas takie numery jak "Bunt", "Przyjdą tu", "Ćma" i "Degradacja". Najnowszym singlem jest natomiast numer "Niewiele" do którego powstał teledysk (ZOBACZ).
czytaj więcej »
Ruszyła przedsprzedaż składanki "MAGICZNY CZAS"
9 listopada 2016
Nadchodzi najbardziej magiczny czas w cały roku. Oczekiwanie na Boże Narodzenie chcemy umilić Państwu wyjątkową składanką kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu artystów MJM Music PL. Płyta na pewno doskonale sprawdzi się jako prezent pod choinką dla najbliższych osób.
czytaj więcej »
Nowy singiel oraz trasa koncertowa CARRION
7 października 2016
Formacja Carrion wraca z nowym singlem pt. "Rankor" (POSŁUCHAJ). Piosenka zapowiada album, który ukaże się na początku 2017 roku. Utwór to charakterystyczne dla zespołu połączenie wyszukanych melodii, ciekawych rytmów z ciężkim brzmieniem gitar. Wokalista w swym tekście krytykuje coraz częściej spotykaną agresję ludzką w życiu codziennym, nadmierną frustrację oraz utratę samokontroli.
czytaj więcej »
"Skrzydła" - nowy teledysk GREAT LINE
6 października 2016
Prezentujemy nowy teledysk zespołu Great Line do utworu "Skrzydła" (ZOBACZ). Słowa napisał wokalista Dawid Nagiet, a muzyka to wspólne dzieło członków zespołu. Utwór pochodzi z płyty "Słowa", która ukazała się 19 lutego 2016 roku (KUP CD).
czytaj więcej »
"Faceci to kłopoty" - nowy teledysk PIOTRA KRAKOWSKIEGO
3 października 2016
Przedstawiamy nowy teledysk Piotra Krakowskiego pt. "Faceci to kłopoty" (ZOBACZ). W utworze gościnnie zaśpiewała Ania "Bajka" Antonik - finalistka programu X-Factor, gdzie swoją wspaniałą barwą głosu wzbudziła zachwyt jurorów i słuchaczy. Utrzymana w taneczno-swingowej konwencji piosenka "Faceci to kłopoty"  jest uniwersalnym i lekko humorystycznym spojrzeniem na stereotypy panujące w relacjach kobiety i mężczyzny.
czytaj więcej »
Premiera płyty NEW MESSAGE - "Przestrzenie"
23 września 2016
Dziś do sklepów trafiła debiutancka płyta zielonogórskiego zespołu New Message pt. "Przestrzenie". Promują ją single "Kobieta jak ty" oraz "Tam i z powrotem", do których powstały teledyski. Na krążku znalazło się 10 utworów.
czytaj więcej »
Ruszyła przedsprzedaż płyty "Who Knows" PAWŁA ROSAKA
21 września 2016
Już 30 września ukaże się nowa płyta Pawła Rosaka pt. "Who Knows". Natomiast już dziś można zamówić płytę w przedsprzedaży TUTAJ. Singlami promującymi to wydawnictwo są "My Bossa Nova " oraz "Love Is A Traveller" z gościnnym udziałem Anny Marii Jopek.
czytaj więcej »
"Love Is A Traveller" - nowy singiel PAWŁA ROSAKA
19 września 2016
Prezentujemy nowy singiel Pawła Rosaka pt. "Love Is A Traveller", w którym gościnnie zaśpiewała Anna Maria Jopek (POSŁUCHAJ). Piosenka zapowiada długo oczekiwany album artysty pt. "Who Knows", który ukaże się 30 września 2016 roku.
czytaj więcej »
nowości płytowe
video
Z naszej galerii

POWER OF TRINITY

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com