Instagram
« wstecz"Faceci to kłopoty" - nowy teledysk PIOTRA KRAKOWSKIEGO
3 października 2016
Przedstawiamy nowy teledysk Piotra Krakowskiego pt. "Faceci to kłopoty" (ZOBACZ). W utworze gościnnie zaśpiewała Ania "Bajka" Antonik - finalistka programu X-Factor, gdzie swoją wspaniałą barwą głosu wzbudziła zachwyt jurorów i słuchaczy. Utrzymana w taneczno-swingowej konwencji piosenka "Faceci to kłopoty"  jest uniwersalnym i lekko humorystycznym spojrzeniem na stereotypy panujące w relacjach kobiety i mężczyzny.

Piotr Krakowski jest doświadczonym kompozytorem, trębaczem, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym. Jego charakterystyczne tematy muzyczne ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Na swojej ciekawej drodze, oprócz muzyków, Krakowski spotykał reżyserów, filmowców, aktorów a nawet projektantów mody. Ze Stanisławem Sojką stworzył pamiętną "Walutę", zagrał na trąbce w spocie reżyserowanym przez Borysa Lankosza oraz ilustrował muzycznie pokazy Tomasza Ossolińskiego. Z grupą Milkshopwydał 2 płyty, zwyciężył w opolskich "Debiutach"2004 r i zinterpretował na nowo szlagier "Chodź pomaluj mój świat" zespołu 2 +1 (czołówka serialu "Magda M.").

Obecnie tworzy multimedialne Kino Zremiksowane, które jest unikalnym połączeniem wizualizacji tworzonych na żywo i muzyki Krakowskiego. Projekt z powodzeniem koncertował w kraju i za granicą. 

Z kolei wynikiem fascynacji muzyką reggae jest duet King & Krakowski, gdzie autor łączy siły z Jonathanem Brownem - Afrykańczykiem jamajskiego pochodzenia. Krakowski jest też twórcą mashupów, czyli zremiksowanych interpretacji przebojów światowego popu. Jego produkcje wielokrotnie gościły na pierwszych miejscach cyfrowej sprzedaży na platformie Juno.

nowości płytowe
video
Z naszej galerii

PIOTR KRAKOWSKI

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com