Instagram
« wsteczRuszyła przedsprzedaż składanki "MAGICZNY CZAS"
9 listopada 2016
Nadchodzi najbardziej magiczny czas w cały roku. Oczekiwanie na Boże Narodzenie chcemy umilić Państwu wyjątkową składanką kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu artystów MJM Music PL. Płyta na pewno doskonale sprawdzi się jako prezent pod choinką dla najbliższych osób.

Na naszej płycie nie mogło zabraknąć tradycyjnych kolęd tj. "Wśród nocnej ciszy" w wykonaniu Izabeli Kopeć czy "Oj, maluśki, maluśki" w cudownej interpretacji Małgorzaty Walewskiej. Jest też poruszająca zamojska pastorałka "Paśli paserze woły" w wykonaniu Piotra Woźniaka. Album zawiera też z zupełnie nowe utwory, które nasi artyści napisali specjalnie z myślą o tej płycie. Uwadze polecamy zwłaszcza zespół New Message z utworem "Śniegu garść" czy duet Blue Almonds i piosenkę "Nadchodzi taki czas".

Gościnnie wśród naszych artystów zaśpiewał Piotr Kupicha z zespołu Feel, który w duecie z Agatą Wyszyńską wykonał utwór "W sercach płonie żar".

Zapraszamy do wysłuchania tej magicznej płyty. Życzymy, by czas oczekiwania był dzięki niej jeszcze bardziej wyjątkowy. "Magiczny czas" niech brzmi już w każde Święta.

nowości płytowe
video
Z naszej galerii

SARAH BLASKO

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com