Instagram
« wstecz"Show Me Your Tango" - mezzosopran Izabela Kopeć śpiewa Piazzollę
21 października 2013
W listopadzie odbędą się dwa wyjątkowe koncerty tangowe Izabeli Kopeć. 8 listopada 2013 roku wystąpi w Filharmonii Krakowskiej im. K. Szymanowskiego w Krakowie oraz 27 listopada 2013 roku w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w salonach EMPiK, na stronach Eventim.pl, Ebilet.pl, kasach Filharmonii Krakowskiej oraz sklep.polskieradio.pl.

"Show Me Your Tango" - koncert składający się z kilkunastu unikalnych pieśni Astora Piazzolli, zaaranżowanych na mezzosopran i kwintet klasyczny, to ponad godzinna uczta tanga nuevo. W programie znaleźć można utwory takie jak "Vuelvo al sur", "Los pajaros perdidos", „Milonga en ay menor”, czy z rzadka wykonywany wokalnie "Oblivion".

Cykl recitali jest kontynuacją płyty mezzosopranistki Izabeli Kopeć, wydanej w maju 2012r. pt. "Piazzolla. Show Me Your Tango". Album zebrał doskonałe recenzje w tygodniku "Polityka", "Rzeczpospolitej", "Polska The Times", "Twoim Stylu". Promował go utwór pt. "Oblivion", do którego teledysk wyreżyserowała Kasia Adamik.

Do swoich koncertów Izabela Kopeć zaprasza uznanych polskich i zagranicznych instrumentalistów. W Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W Lutosławskiego oraz w Filharmonii Krakowskiej wystąpią z nią Tomasz Filipczak (fortepian), Christian Danowicz (skrzypce), Konrad Kubicki (kontrabas), Robert Horna (gitara), Klaudiusz Baran (bandoneon).

nowości płytowe
video
Z naszej galerii

IZABELA KOPEĆ

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com