Instagram
« wstecz"Scheda" - nowe video od CARRION
8 stycznia 2015
Do internetu trafił nowy obrazek Carrion do utworu "Scheda" (ZOBACZ). Video zostało zarejestrowane podczas nagrywania płyty "Dla idei" w radomskim Bas Studio. Zdjęcia i montaż wykonała firma GQ Image .

Album "Dla idei" to 11 mocno rockowych utworów, zaprawionych bezkompromisowymi tekstami. Krążek w dość odważny sposób barwnie opowiada o tym, co każda ideologia jest w stanie zrobić z człowiekiem i jak płynna jest granica między zdrowym podążaniem za ideą, a fanatyzmem. W utworach jest również mowa o tym, jak bardzo osobowość jednostki jest podatna na wpływy osób, które podają się za autorytety. Carrion tym albumem stara się obnażyć wszelkie mechanizmy manipulacji, na jakie codziennie każdy z nas jest wystawiany. Płyta, zwyczajowo już, jest bardzo zróżnicowana. Zespół zdążył nas przyzwyczaić do kontrastów, jakie wynikają z połączenia mocy z delikatnością i przestrzenią, czego i na tym krążku nie zabrakło. Płyta "Dla idei" jest czwartym albumem zespołu, ale pierwszym z nowym wokalistą Kamilem Pietruszewskim, którego umiejętność opowiadania o zwykłych rzeczach za pomocą wielowymiarowych przenośni, wniosła do zespołu dodatkową wartość.

Piosenki na płytę zostały zarejestrowane w Bas Studio w Radomiu. Za realizacją ponownie stoi Marcin Limek, który współpracował z zespołem przy trzech poprzednich albumach. Produkcją zajął się Dariusz Wancerz i Mariusz Wiązowski. Za okładkę odpowiedzialny jest Bartek "Bart" Trzeciak z GQ Image.

nowości płytowe
video
Z naszej galerii

IZABELA KOPEĆ

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com