Instagram
« wsteczPower Of Trinity na Impact Festival
2 kwietnia 2012
Power Of Trinity dołączył do takich gwiazd jak Red Hot Chilli Peppers, Kasabian, Public Image Ltd., Marlon Roudette, The Charlatans, The Vaccines, czy I Blame Coco i jako jedyny polski zespół wystąpi 27 lipca 2012 roku na Impact Festivalu.

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego "Manchesteru" wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Album "Loccomotiv" trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel "Chodź ze mną" jak burza podbija playlisty kolejnych stacji radiowych.

Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać, a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia i jedyne co można powiedzieć to… Power to the people!

nowości płytowe
video
Z naszej galerii

SARAH BLASKO

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com