Instagram
« wsteczMezzosopranistka IZABELA KOPEĆ na ringu
10 maja 2013
Na bokserskim ringu toczy się akcja nowego teledysku mezzosopranistki Izabeli Kopeć. Śpiewaczka w rękawicach bokserskich przygotowuje się do walki, a jej trenerem jest znany projektant mody Kuba Bonecki! Zobacz teledysk TUTAJ.

Obraz do utworu pt. "Vuelvo Al Sur", promującego ostatnią płytę Izabeli Kopeć pt. "Piazzolla. Show Me Your Tango" powstawał w jednym z klubów bokserskich w Warszawie. W halach sportowych, w których trenuje m.in. Paweł Nastula, tym razem pojawiła się znana śpiewaczka, projektanci mody Kuba Bonecki i Rafał Nowiński oraz instruktorka tanga, Paulina Policzkiewicz-Woźniak. Po pełnych potu i wyrzeczeń treningach, zamiast meczu bokserskiego w ringu rozegrano mecz tanga.

To był zamysł reżysera, który postanowił pokazać, jak uniwersalne jest tango. Chciał udowodnić, że może być ono ciekawe nie tylko dla ludzi takich jak ja, miłośników klasyki, ale także dla osób, które nigdy w życiu nie trafiły na milongę. I mam nadzieję, że się udało i że choć przez chwilę obraz trzyma widza w napięciu - mówi Izabela Kopeć.

Teledysk wyreżyserował młody architekt, Krzysztof Klimkiewicz. Zdjęcia wykonali Ireneusz Kopeć i Kamil Tarnawski. Autorami stylizacji byli Kuba Bonecki, Maria Korzeniowska i Jacquelne Bujek. Klip wyprodukowała firma ARTMUS IK.

nowości płytowe
video
Z naszej galerii

BARTEK GRZANEK

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com