Instagram
« wsteczKRZYSZTOF RESPONDEK
Krzysztof Respondek, szerokiej publiczności dał się poznać z ról w popularnych serialach telewizyjnych. Gościnnie wystąpił w Hotelu 52, Na Dobre i Na Złe, I Kto Tu Rządzi. Regularnie można go oglądać w Barwach Szczęścia, zagrał też ważne role w serialach Kryminalni, Agentki czy Odwróceni.

Poza aktorstwem zajmuje się kabaretem, śpiewem, hodowlą szczygłów syberyjskich (dzięki niemu hodowla tych ptaków jest w Polsce legalna), działalnością charytatywną, grą w tenisa (jest z czołówce rozgrywek artystów - tenisistów). Nie jest celebrytą w potocznym znaczeniu tego słowa, nie pojawia się na czerwonych dywanach, nie chodzi na bankiety, on po prostu "robi swoje" i to z dużym powodzeniem.

Swój talent piosenkarski udowodnił w programie Jak Oni Śpiewają wygrywając trzecią i szóstą edycję. Nigdy nie krył, że śpiewanie jest jego wielką pasją. Zaczął od konkursów i udziału w programach telewizyjnych, poświęconych śpiewaniu. Teraz przyszła pora na własną płytę. Znajdą Państwo na niej piosenki liryczne i wesołe, zaśpiewane z charakterystyczną dla Respondka werwą. Płyta "Taki świat kupuję" ukaże się na przełomie marca i kwietnia tego roku.
Dyskografia
Teledyski
Aktualności
nowości płytowe
video
Z naszej galerii

CARRION

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com