Instagram
« wsteczKatarzyna Zielińska zagrała u Kasi Adamik i Olgi Chajdas w teledysku Izabeli Kopeć
1 czerwca 2012
Nastroszone włosy, posiniaczona twarz, zaciśnięta pięść i raca skierowana w tłum. Czy to kibic, zadymiarz albo chuligan? Nie, to Kasia Zielińska, która wcieliła się w rolę antyglobalistki w teledysku do utworu "Oblivion" mezzosopranistki Izabeli Kopeć. Teledysk reżyserują nagrodzone nominacją do Oscara reżyserki Kasia Adamik i Olga Chajdas. Teledysk promować będzie płytę Izabeli Kopeć i Aconcagua Quintet pt. "Piazzolla. Show Me Your Tango".

Kasia Zielińska zagrała rozrabiakę. W zielonej parce, gumowych huntersach, uzbrojona w materiały wybuchowe była hersztem bandy wojującej z policją. "Zaprosiłam Kasię do udziału w moim teledysku, bo od dawna cenię ją jako aktorkę i bardzo lubię jako człowieka. Zrobiła nam wszystkim wielką przyjemność, bo w trudnych warunkach, jakie panowały na planie zachowywała się profesjonalnie, a w kadrze wyglądała... bombowo jak malutka ruda torpeda!", opowiada Izabela Kopeć.

"Mam niezłe zadanie do wykonania. Wreszcie będę mogła trochę pochuliganić. Cudna sprawa. Reżyserem teledysku jest Kasia Adamik. A Izy śpiew uwielbiam. Tym razem PIAZZOLLA!" – mówi Kasia Zielińska.

Teledysk można będzie zobaczyć na początku lipca.

Najnowsza płyta mezzosopranistki Izabeli Kopeć ukazała się na polskim rynku 28 maja. Album "Piazzolla. Show Me Your Tango" to wyjątkowa międzynarodowa produkcja upamiętniająca Astora Piazzollę, legendarnego twórcę tango nuevo. W 20. rocznicę śmierci najwybitniejszego współczesnego argentyńskiego kompozytora muzyki klasycznej, zwanego Mozartem tanga, polska mezzosopranistka nagrała płytę z muzykami orkiestry Filharmonii Luksemburskiej, skupionymi w Aconcagua Quintet. Luksemburski kwintet klasyczny specjalizuje się od lat w muzyce Piazzolli.

"Piazzolla. Show Me Your Tango" to estetyczne tango do słuchania i snucia refleksji w dobrym towarzystwie przy wybornym winie. To podróż przez południowe krajobrazy pełne namiętnej miłości, wielkiej pasji, radości i beztroski ale też samotności i egzystencjalnego przeżycia.
nowości płytowe
video
Z naszej galerii

GURRUMUL

Copyright © MJM Music PL  |  Desing by gqim.com